بازدید اعضای ستاد تسهیل از واحدهای تولیدی استان

با حضور استاندار ، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل ، و اعضای ستاد تسهیل امور و پشتیبانی واحدهای تولیدی به منظور بررسی موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و ارائه راهکارهای اساسی در جهت حل مشکلات موجود و حمایت از آنها روز دوشنبه بیست و هشتم دیماه سالجاری سه مورد از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی ۲ بازدید شدند .

دراین بازدید مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شرکت یاران فوم ، شرکت آریا صنعت فرد سبلان در خصوص تسهیلات طرح توسعه ، مالیاتی و بدهی معوق مورد بررسی و راهکارهای لازم ارائه گردید .

سید حامد عاملی رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل طی مصاحبه ای در خصوص این بازدید خاطرنشان کرد : به منظور تحقق خواسته مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی باید سعی کنیم تا مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی مورد توجه بیشتری قرار گیرد و این سازمان  در راستای تحقق این امر و رفع مشکلات واحدهای صنعتی، کارآفرینان و تولید کنندگان و همراهی بیش از پیش با آن‌ها است.

وی از دستگاه های ذیربط استان خواست در راستای حمایت از تولیدات داخل استان و استمرار فعالیت واحدهای تولیدی، افزایش تولیدات و ایجاد اشتغال و همچنین برطرف شدن مشکلات تولید‌کنندگان و صنعتگران از حداکثر ظرفیت ها و توان خود استفاده کنند .